Ako sa brániť urieknutiu?

Ako sa brániť urieknutiu?

Urieknutie je stav únavy, nevoľnosti, často ju sprevádza pocit choroby, hnačky, zvracanie a bolesti hlavy. Môže nás niekto urieknuť len pohľadom? Áno. Urieknutie vzniká práve pohľadom a závisťou. Závisť v tomto prípade považujeme za veľmi silný, až demoličný zdroj energie namierený na človeka. Niektorí odborníci sa domnievajú, že urieknutie je silnejšie ako čierna mágia. Urieknutie tu existuje pravdepodobne ako ľudstvo samo.

Ale dá sa voči urieknutiu brániť?

Dá! Je viacero možností, ako sa brániť pred urieknutím. Poďme na na to.

  1. Červený náramok – už dávno je jasné, že červená púta nielen býkov, ale aj pohľady ľudí. Okrem toho červený náramok pomáha energeticky chrániť dospelého človeka a dieťa.
  2. Oleje na vyrovnanie aury – je možné využívať nielen ako prevenciu, ale aj po urieknutí. Je dôležité mať čistý „obal tela“
  3. Soľný kúpeľ – pri strete s nešťastnými a závistlivými ľuďmi si okrem prekríženia rúk, alebo nôh dajte záležať na ďalší bod. Na konci dňa si spravte soľný kúpeľ. Odborníci radia, pridajte štipku soli aj do prania. Soľ sa považuje za pohlcovač závisti a zlej energie, preto ak máte v škole, práci, alebo doma negatívnu energiu, smútiacich, nešťastných, alebo závistlivých ľudí, určite si dajte do misky tri lyžice soli a položte na parapetu. Misku so soľou vymieňajte každý deň. Vhodné je taktiež si umývať ruky slaným mydlom.
  4. Čierne kamene – sú veľmi silnou pomôckou pri urieknutí. Urieknutie zlikviduje okamžite.
  5. Do misy so studenou vodou vhoďte deväť škrtnutých zápaliek tak, aby ich voda zahasila. Touto vodou si potom opláchnite tvár a trochu sa z nej napite.
  6. Spodná bielizeň – využite spodnú bielizeň ako obranu voči urieknutiu tým, že si ňou pretriete tvár a ruky.
  7. Kúpeľ s rastlinou Čistec (latinsky Stachys) – sa považuje ideálna voľba pri urieknutí.
  8. Zadovážte si pri sebe vzácne kamene: tyrkys, kryštál, hematit či ruženín.

1 komentár u „Ako sa brániť urieknutiu?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ahoj, daj nám LIKE!

Čiernamágia.sk