Urieknutie a prekliatie

Urieknutie a prekliatie

80% ľudských chorôb má zdroj práve v psychike.  Až štvrtina týchto chorôb vzniká vplyvom a energiou iného človeka. Človek na nás môže negatívne pôsobiť vedome (prekliatie), ale aj nevedome (urieknutie).

Urieknutie

Posielanie negatívnych impulzov, alebo zlej energie, ktoré porušujú náš ochranný energetický obal a preniknú cez naše jemnohmotné telá až k fyzickému telu. Zaraďujeme sem závisť, zlosť, podráždenie. Takýto energetický zásah nám môže spôsobiť aj slušný, no nevhodný žart, alebo akákoľvek negatívna informácia. Takéto nevedomé, negatívne, vzájomné pôsobenie ľudí nazývame urieknutie. Podľa intenzity energie človeka, ktorý nás uriekol, nás môžu postihnúť rôzne choroby od nádchy až po rakovinu, dokonca až smrť.

Je dôležité si uvedomiť, že medzi ľuďmi sa stále koluje určite energia. Energia môže byť pozitívna, neutrálna, ale aj veľmi nebezpečná negatívna energia. Zdraví sa delia o svoju životnú energiu s chorými, starými alebo unavenými ľuďmi a podporujú ich životný potenciál. Takáto výmena energie nie je škodlivá, pokiaľ ju jej účastníci nezaregistrujú. Niečo iné je, keď si niektorí ľudia uvedomujú nedostatok životných síl a provokujú svoje okolie, aby sa rozčúlilo a tým im dodalo energiu. Niekedy sa im hovorí energetickí upíri. Majte na pamäti, že urieknutiu sa dá brániť.

Prekliatie

Vedomé negatívne pôsobenie na ľudí. Kliatba alebo prekliatie sú zámerne vyvolané. Používajú sa rôzne procedúry a techniky vrátane čiernej mágie, ktoré jednoznačne privodia svojim obetiam trápenie, smolu, choroby až smrť. Tento zdroj ochorenia je ale zriedkavý a záleží aj na nás, či sme dostatočné silní kliatbe nepodľahnúť, dokonca ju vrátiť tým ľuďom, ktorí nemajú žiadne zábrany nás úplne zničiť. Treba však aj porozmýšľať, prečo sa to vôbec stalo a čo toho človeka viedlo k tomu, aby na nás vyvolal kliatbu alebo prekliatie. Zrušiť prekliatie je možné aj pomocou modlitby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ahoj, daj nám LIKE!

Čiernamágia.sk