Soľ: Dokáže obyčajná kuchynská prísada odraziť démona?

Soľ: Dokáže obyčajná kuchynská prísada odraziť démona?

O soli sa z pochopiteľných dôvodov hovorí prevažne v súvislosti s kuchyňou. Napriek tomu nie je dochucovanie pokrmov jedinou vítanou vlastnosťou tejto látky. Aspoň podľa senzibilov, ktorí ju považujú za spoľahlivú ochranu pred zlými duchmi a démonmi. Už po stáročia.

Soľ má v čarodejníctve dlhú tradíciu, ktorá pretrváva dodnes. Býva využívaná čarodejníkmi, špiritistami a liečiteľmi, ale využiť ju môže podľa nich každý z nás. Stačí vedieť, ako na to. Napríklad je nutné vedieť, že ochrannú moc má výhradne hrubá morská soľ.

Podľa odborníkov je nutné nasypať hrubú soľ do rohov miestnosti, pred prah domu a na okenné parapety. Výsledkom je ochrana, ktorá zabráni vstupu zlých duchov, démonov a vytvorí zónu bezpečia pred kliatbami. Návod k precíznemu zhotoveniu ochrannej bariéry prináša ezoterička Martina Astragal. „Na sklenený tanierik či misku nasypte dve polievkové lyžice soli. Postavte misku do každého kúta miestnosti a nechajte ju tam niekoľko hodín. Potom vyvetrajte a všetku použitú soľ vyhoďte mimo dom.“

Avšak pozor! Pred vykonaním tohto rituálu je potrebné mať istotu, že už sa v dome žiadna temná sila nenachádza. Soľ totiž uzavrie vstup oboma smermi. Takže ak už sa v našom dome nachádza zlý duch, týmto rituálom si ho k sebe pripútame navždy.

1 komentár u „Soľ: Dokáže obyčajná kuchynská prísada odraziť démona?

  • pobavil sem se sol dokaže ale nie vždy poznáme pripady ked sol spíš naštvala ducha či daneho demona čo vás ochraní silna mysel nebo ochrana a vedomosti bielej magie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ahoj, daj nám LIKE!

Čiernamágia.sk