Modlitba oslobodenia od prekliatia

Modlitba oslobodenia od prekliatia

Pane Ježišu Kriste, verím, že Ty si Syn Boží a že Ty si jediná naozajstná cesta k Bohu. Verím, že sa môžem len cez Teba zachrániť a prísť do Božieho kráľovstva. Verím, že si zomrel na kríži za moje hriechy a že si vstal zmŕtvych. Ďakujem Ti, že si sa stal na kríži kliatbou, len aby som bol zachránený od prekliatia.

Od tohto dňa a naďalej, budem s Tvojou pomocou počúvať Tvoj hlas a budem poslušný všetkému, čo mi povieš a ako ma učí Tvoje slovo. Ak existuje nejaký hriech v mojom živote, alebo hriech, ktorý zapríčinili moji predkovia a ktorý vniesol prekliatie do môjho života, teraz priznávam tento hriech Tebe a prosím ťa za odpustenie. Pane, aj ja odpúšťam každej osobe, ktorá ma urazila a spôsobila mi zlo.  (v tichosti im odpusť) Teraz im odpúšťam takisto, ako si želám, aby si mi odpustil Ty a s vierou prijímam Tvoje odpustenie. Zriekam sa každého kontaktu s okultizmom. Nenávidím tieto zlé veci a v mojom živote už nebudú mať nikdy miesto. Teraz verím, Pane Ježišu, že som vykonal to, čo si odo mňa vyžadoval. S autoritou, ktorú mi dávaš cez svoje slovo a cez svoje meno:

Oslobodzujem seba a svoju rodinu od každého prekliatia, ktoré bolo nad nami. Oslobodzujem teraz seba – v mene Ježiša Krista. AMEN.

Vierou teraz prijímam svoje oslobodenie a svoje požehnanie. Ježišu, darujem Ti svoju dušu. Prosím Ťa, vojdi do môjho života a spas ma! Naplň ma svojím životom!

Každý deň opakuj:

Skrze kríž Ježiša Krista som vyšiel z prekliatia a vošiel som do Božieho požehnania. Ďakujem Ti, Ježišu.  10 x

7 komentárov: “Modlitba oslobodenia od prekliatia

 • Ja potrebujem odvratenie partnera odomna navzdy …uz dalej nevladzem jeho nadvladu teror …tyranie …zakazovanie …obmedzovanie .obraciam sa na magiu ked ine uz asi nepomoze ….zufala situacia…

  • Ved na to ti netreba modlitbu iba zdravy rozum, si s nim z vlastnej vole tak od neho odit z vlastnej vole, zacni rozviazovat svoj zivot sama, nikto a nic to za teba neurobi:). Ovsem egzistuje magia a ine, niekedy je potrebne pomoct inkak. Na to aby od teba odisiel partner nepotrebujes. Ty sama mu dovolujes aby ta tyral a tiez tym ze s nim aj napriek tomu ostavas a neriesis svoj zivot dopredu:)

 • Mam 36 r.
  Niesom skareda..aspon mi to kazdy hovori.nemam deti..slobodna
  Mala som partnerov ktory o mna stali a milovali.no..nikdy to nebolo na cely zivot.
  Neviem preco
  V 23 r som sa mala vydavat,ale nechala som ho..lebo som ho nechcela..prestala lubit.
  A myslim si,ze on a jeho rodina ma prekliali,..
  Neviem co robit.

  • Dobry vecer ja bisom potrebovala pomoct zrusit to prekliatie ktore nas nici po kazdej stranke prosim vas mozete mi pomoct prosim aj unas jeto mozne ze nasi bliski nas prekliali ale potrebujeme pomoct aj ja aj moj mandzel

 • Nas prieklal sused .uz 22 rokov sa nerozpravame hneva sa na neho vela ludii..je to bosorak robi choroby .stale ked porobi citime tlaky v nohach , mame zaludočné problémy z ničoho nič.je to neuveritelné ale je to tak a ubližuje najviac starým rodičom, aj keď starky mal rakovinu tak skoro odišiel z tohto sveta pomohol mu zobral mu celu energiu…najradsej keby ste pomohli zničiť ho aby prestal s tou magiou čo mame robit…nie su žiadne dôkazi nikto tomu neveri…ale treba s tým niečo urobiť

 • Ja už neviem čo sa mám modliť za oslobodenie od prekliata a mágie. Otec a jeho rodina ju prekliali i moju mamu. Robia im mágiu. Sestra noc čo noc umiera. Midline sa, trošku sa na chvíľu polepší a potom to ide zas odznova ďalšie noci.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ahoj, daj nám LIKE!

Čiernamágia.sk