Kúzla Čiernej mágie na peniaze

Kúzla Čiernej mágie na peniaze

Čierna mágia, mágia zla, mágia ubližovania je metóda, ktorá dokáže ovplyvniť nielen šťastie, lásku a celkové pohodlie človeka, ale zasahuje aj do oblasti profesijného života, majetku a peňazí. Čierna mágia a peniaze sú témy, ktoré sú k sebe naozaj blízko.

Kúzlo zelenej sviečky

Ku kúzlu budeme potrebovať zelenú sviečku. Prečo zelenú? Zelená farba je symbolom peňazí a mnoho mien má práve túto farbu. Na sviečku napíšeme svoje meno a sumu, ktorú by sme chceli. Je dôležité povedať, že výška sumy by sa mala rovnať našej energii, ktorou túto sumu vieme pritiahnuť. Nedávajte si ciele, na ktoré nemáte energiu. Sviečku potrite ľubovoľným olejom a obaľte sviečku sušenou bazalkou. Sviečku zapáľte a proste o sumu peňazí, ktorú ste si stanovili a napísali na sviečku. Kúzlo vykonávajte cez spln, alebo deň pred ním, tým sa jeho sila zvýši.

Kúzlo predstavy

V noc splnu majte v ruke dve ľubovoľné bankovky. Majte ich medzi dlaňami a šúchajte nimi, pri tom si predstavujte na účte sumu, ktorý by ste tam chceli mať. So šúchaním prestaňte vtedy, keď sa dostanete k sume, ktorá by vás spravila spokojným. Predstavujte si, že tie peniaze máte a čo by ste s nimi robili.

Kúzlo s vodou

Dajte do skrine pohár vody so siedmimi kvapkami olivového oleja a štipkou soli. Pohár položte do najvyššej poličky. Do nižšej poličky položte svoju fotku. Vždy počas novu vymeňte obsah za nový (voda, olej, soľ).

Kúzlo s topánkami

Zlatú mincu nechajte celý deň na slnku. Dbajte na to, aby nezostala v tieni, ale naozaj aby čo najdlhšie dostávala energiu od slnka. Večer vložte túto mincu do vašej ľavej topánky. Topánky uložte to tvaru T. Postup opakujte 3x.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ahoj, daj nám LIKE!

Čiernamágia.sk