Čo je Čierna mágia?

Čo je Čierna mágia

Čierna mágia je evokačná mágia, pri ktorej sa uplatňujú zaklínania duchov s cieľom získať rôzne vonkajšie výhody. Pod čiernou mágiou ľudia chápu zlo. Čierna mágia sa považuje za negatívnu mágiu, ktorej cieľom je niekomu ublížiť pomocou určitých, presných a koordinovaných kúziel. Často toto ubližovanie spôsobuje inému (či už mágovi, alebo objednávateľovi) radosť a vnútorné, ale aj vonkajšie potešenie.

Okrem kúziel sem zaraďujeme aj kliatby, čary, porobenia a urieknutia. Zaraďujeme sem v podstate všetko, čo dokáže jedného človeka, skupinu, alebo ľudstvo znevýhodniť, resp. ublížiť.

Pre vykonanie Čiernej, ako aj inej mágie je potrebný mág, alebo osoba, ktorá je v tejto oblasti profesionálom. Tak, ako si objednáte veštenie, masáž, večeru, tak si môžete objednať určitú oblasť čiernej mágie. Na rozdiel od iných spomenutých služieb je čierna mágia mimoriadne nebezpečná. Je nebezpečná nielen pre samotného mága, ale aj pre osoby, ktoré prichádzajú do kontaktu predovšetkým s rituálmi čiernej mágie.

Čiernu mágiu dokáže zastaviť mág, boh, ale aj človek. Na tejto stránke nájdete rôzne návody, ktoré sú určené aj pre začiatočníkov, ale aj profesionálov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ahoj, daj nám LIKE!

Čiernamágia.sk