Veštenie z Tarotových kariet

Veštenie z Tarotových kariet

Tarotové karty patria medzi jeden z najznámejších a najviac žiadaných metód veštenia. Tento spôsob veštenia je veľmi náročný a dôležité je spomenúť, že ho nemôže robiť každý. Nie, nestačí Vám si zakúpiť karty a riadiť sa návodom. Mnoho metód veštenie z tarotových kariet vyžaduje individuálny prístup s prvkami mágie.

Počuli ste aj o veštenie z tarotových kariet online zadarmo? Prípadne náhodný výber online? Nezmysel. Tieto formy veštenia sú nezmyselné, klamlivé a neodporúčame vykonávať práve toto veštenie.

Čaro tarotových kariet spočíva práve v tom, že mág číta z kariet to, čo práve cíti na základe charakteristík od klienta. Každá jedna z tarotových kariet má aj dobrú, aj zlú stránku. Neexistuje karta, ktorá by vyjadrovala len jeden smer, preto je dôležité zveriť sa mágovi a plne s ním spolupracovať. Napríklad karta Diabla nevyjadruje len zlo, je to presný príklad toho, že môže odzrkadľovať silnú osobnosť človeka, ktorý môže byť veľmi milý, dobrý a pomáhať ľuďom. Pozor na zlý preklad, ten môže výsledok veštby úplne zmeniť a dokonca aj poškodiť Vaše predstavy a smer ktorým by ste sa mali uberať.

Existuje viacero spôsobov výkladu tarotových kariet a sám mág na základe charakteristiky a situácie si vyberá vhodný spôsob. Na tento spôsob nadväzuje aj presná usporiadanosť kariet.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ahoj, daj nám LIKE!

Čiernamágia.sk