Ako úspešne postupovať pri Čiernej mágii?

Ako úspešne postupovať pri Čiernej mágii

Ako zistíš či je pri tebe?

Prvým krokom je zistenie, či vôbec si zasiahnutý, alebo ovplyvnený Čiernou mágiou. Prinášame určité body, ktoré pomôžu analyzovať ich výskyt:

1. Máš zimomriavky.
2. Máš pocit, že ťa niekto sleduje.
3. Máš pocit, že niekto za tebou stojí.
4. Počuješ divné zvuky, keď si sama doma.
5. Cítiš, ako keby sa ťa niečo dotýka.
6. Cítiš na svojom tele niečí dych.
7. Zdá sa ti, že vidíš čierne tiene.
8. Máš poriadny strach.
Hovorí sa, že ak spĺňaš aspoň 4 z 8 bodov, je reálna šanca, že ťa ovplyvňuje čierna mágia.

Ako sa jej zbaviť?

Ako zistíte, či nie je u Vás v izbe niekto z démonov, alebo niekto, kto prevádza čiernu mágiu? Stačí pár vecí a môžete si byť na 100% istý, že démoni k Vám neprídu!

Ako sa ich zbaviť?

Zbavíš sa ich jedine týmito spôsobmi:
1. Rituál ochrany.
2. Ochranný štít.
3. Prehovorenie, poprosenie.
4. Požiadaj o pomoc Ducha Mágie, vyhľadaj pomoc, pomoc Bielej mágie.
5. Rozostav kryštály, alebo si daj na krk amulet.

Prestup

Celkovo sa pod pojmom prestup myslí zmena myslenia. Ak si na temnej strane a venuješ sa čiernej mágií, niekedy ti pripadá určite, že tí, ktorí sú na dobrej strane sa majú lepšie. Ale nevieš ako prestúpiť. Na to stačí zachrániť niekomu život, čo nie je také ľahké ako sa zdá!
Ak však chceš zo strany svetla prestúpiť do temnoty musíš pri polnočnom rituály bodnúť dýkou do srdca človeka.
Ak chceš zostať neutrálny, stačí využívať schopnosti a starať sa len o seba, o svoje dobro, občas pomôcť jednej, ale vzápätí druhej strane.

Prevtelovanie, ako je to?

Chcem sem pridať článoček o prevteľovaní a donucovaní, lebo to nie je to isté. Počas prevteľovania sa totiž Vaše telo oddelí od duše a Vaša duša sa ocitne v inom, neznámom tele. Ak sa však prevteľuje duch, zostávate v tele a všetko počujete ale nič neovládate. Ani nehovoríte a ak prehovoríte, druhá strana to počuje slabšie. A donucovanie je zaručený spôsob démonov aby prinútili čarodejnice klamať alebo aby v nich vyvolali pocit prevtelenia a keď druhá čarodejnica na svoju sestru použije schopnosť vlastne zničí ju. Počas donucovania sa klepeš, alebo ťa hádže, ideš a hovoríš trhano. Pri prevtelení je všetko plynulé, ešte aj tvoj hlas je rovnaký.

Rád Temného oka

Temná stránka mágie

Sem zaraďujeme práve mágiu temného (čierneho) oka. Je to vlastne špiritizmus (vyvolávanie duchov – ale vyvolávanie duchov nie je len záležitosťou čiernej mágie!!!!). Ale aké vyvolávanie duchov! Je to vyvolávanie počas starého, prastarého rituálu rádu Temného oka. Sú to veštci, alebo normálny ľudia, ktorý ovládajú čiernu mágiu, založili si knihu čiernej mágie a na nej je symbol oka. Aspoň sa to tak hovorí.

Rituál rádu Temného oka

Tento rituál môže trvať niekoľko hodín, pričom sa obetuje dobrá čarodejnica a do rádu vstúpi niekto nový. Pán rádu musí vyrezať na rôzne časti tela rôzne znaky a na miesto tretieho oka (toto pomenovanie je staršie pomenovanie temného oka) čiže na čelo musí byť vyrezaný znak rádu. Potom čarodejnicu zabijú dýkou na čarodejnice, zviažu jej dušu v dýke a telo upália. Z popolu spravia KRSTIACI ELIXÍR ktorý nováčik vypije.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ahoj, daj nám LIKE!

Čiernamágia.sk