Čo je voodoo bábika a ako ju vyrobiť a používať

Čo je voodoo bábika a ako ju vyrobiť a používať

Je veľa vecí čo môžete robiť s Voodoo mágiou, ale to, čo väčšina ľudí s ňou spája sú voodoo bábiky. Áno, voodoo bábiky sú skutočné, nielen to, čo sa skladá z fiktívnych príbehov. Prax voodoo je oveľa viac než len voodoo bábiky. Zahŕňa aj kruhové rituály, tanec, spev, bubnovanie a uctievanie predkov, ale keďže používanie voodoo bábiky je najznámejšie, začneme tam a uvidíme, ako fungujú.

Voodoo bábika je jednoducho simulacrum. Simulacrum je objekt, ktorý je niečím podobný. Takže voodoo bábika je podoba človeka a zvykne ju reprezentovať. Ako náhle sa medzi voodoo bábikou a touto osobou vytvorí psychické spojenie, všetko, čo robíte s bábikou, postihuje osobu. To je užitočné, ak chcete vykonať magickú operáciu na niekoho, kto je ďaleko od vás.

Na vytvorenie budete potrebovať:

 • Látku z odevu, ktorý „objekt“ nosil. Ak nemáte, farbu látky vyberiete podľa astrologického znamenia vášho „objektu“. Vodnár – indigová modrá, neónová modrá; Ryby – modrozelená, morská zelená, indigo; Baran – všetky odtiene červenej; Býk – žltá, bledomodrá, ružová; Blíženci – fialová, žltá; Rak – zelená, dymovosivá; Lev – oranžová; Panna – fialová, tmavosivá, námornícka modrá; Váhy – žltá, bledomodrá, ružová; Škorpión – červená, tmavočervená, hnedočervená; Strelec – purpurová, tmavomodrá; Kozorožec – modrá, tmavá sivá, tmavá zelená
 • Ihlu a niť
 • Materiál na vyplnenie – kvety z nechtíka, okvetné lístky z ruže, vatu, trávu alebo borovicové ihly
 • Doplnky, ktoré budú predstavovať vlasy alebo osobný predmet „objektu“ (najmä v prípade, ak nemáte látku, ktorú “objekt” nosil)
 • Fixky na pokreslenie bábiky

Postup:

Z látky vystrihnete dva obrysy bábiky a zošijete ich, ale hlavu necháte otvorenú. Počas šitia sa sústredíte na to, koho má predstavovať. Čím viac emócií sa vám podarí na bábiku naviazať, tým väčšiu šancu uspieť má vaše kúzlo.

Keď máte bábiku zošitú, cez dieru v hlave ju vyplníte. Použijete nechtíkové kvety, ružové lupienky, vatu, trávu, borovicové ihly alebo perie… Hlavu nakoniec zašijete.

Potom môžete bábike dodať špecifické črty vášho “objektu” – môžete jej našiť pramienok jeho vlasov, môžete ju vyzdobiť nejakým jeho talizmanom, môžete dokresliť tvár (alebo našijete na tvár bábiky fotografiu tváre).

Ako používať  voodoo bábiku

Teraz, keď ste urobili svoju voodoo bábiku, môžete ju použiť na dosiahnutie požadovaných výsledkov.

Zlé použitie

Ako už viete, môžete urobiť voodoo bábiku, aby ste ublížili, pretože historicky tento typ kúzel sa široko používa na zlovestné účely. Ak vytvoríte nepriateľskú voodoo bábiku, môžete ju použiť na spôsobenie silnej bolesti a dokonca smrti. Preto sa bábika prepichne nechtami, aby spôsobila bolesť, alebo je zviazaná, alebo visí z lana. Pamätajte však, že používanie bábiky so zlými úmyslami má strašné následky, pretože ak osoba, ktorá manipuluje s bábikou, stráca kontrolu, môže ťažko utrpieť a dokonca zomrieť za tieto temné praktiky. Preto odporúčame nikdy nepoužívať voodoo bábiky na zlovestné účely.

Dobré použitie

Bábiky voodoo sa používajú aj z rôznych dôvodov. Môžu byť použité na volanie dobrých duchov, aby vo svete priniesli veľké zmeny. S bábikou sa dá zaobchádzať, ako keby ste hovorili priamo s osobou, naliehali na ňu, aby reagovala a konala podľa vašich želaní. Zapichnutie farebného špendlíka je najbežnejším spôsobom používania bábik voodoo. Každá farba má iný efekt.

 • Červená: moc
 • Žltá: peniaze
 • Zelená: pokoj
 • Fialová: spiritualita
 • Modrá: láska
 • Ružová: smrť
 • Čierna: odpudzovanie alebo prilákanie negatívnych energií
 • Biela: pozitívne energie

Pred zapichnutím musíte premýšľať o efekte, ktorý chcete pritiahnuť. Potom zapichnete v konkrétnej časti voodoo bábiky:  hlava pre vedomosti, srdce pre emócie a oblasť žalúdka k fyzickým pocitom.

Bábiku vložte do škatule a skryte na bezpečnom mieste. Ak sa bábika končí v rukách niekoho iného, ​​bude táto osoba mať pod kontrolou vás a váš život!

2 komentáre: “Čo je voodoo bábika a ako ju vyrobiť a používať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ahoj, daj nám LIKE!

Čiernamágia.sk