Ako môže Čierna mágia pomôcť aj ublížiť?

Ako môže Čierna mágia pomôcť aj ublížiť

Mágiu by sme mohli chápať ako obradný, presne stanovený a jasne myšlienkovo cielený spôsob. Je to konanie vyjadrené slovami, gestami, pohľadom, vzývaním, spevom alebo tancom, pomocou ktorého si želáme ovplyvniť sled udalostí, zmeniť situáciu, ktorá nás trápi, vyriešiť svoje problémy, privolať splnenie želania, privolať lásku, zdravie a hojnosť.

Už naši predkovia privolávali spevom a rituálom dážď, oslavovali tancom a modlitbou dobrú úrodu, vykonávali rôzne obety pre naklonenie si priazne svojho božstva a veštili z kameňov a čajových lístkov, či je vhodné ísť na dlhú cestu alebo uzavrieť spojenectvo sobášom. Numerologickými výpočtami zisťovali, ako sa bude panovníkovi a ľuďom dariť a pokiaľ výpočet nebol priaznivý, rituálnymi obradmi sa snažili zvrátiť chod udalostí.

Od dávnych čias sa snažíme zamerať svoje myšlienky, pocity a pozornosť k splneniu svojho želania a využívame pri tom rôzne obrady a pomôcky. Už pri starých zvykoch, v povestiach a poverách, bylinkách, čajoch, odvaroch a mastičkách, sviečkach a amuletoch z polodrahokamov, môžeme hovoriť o ľudovej a prírodnej mágii. Ak k tomu pripojíme vyslovenie želania presnou formulkou, napríklad pri splne mesiaca alebo v konkrétny dátum vypočítaný podľa numerológie a astrológie, hovoríme už o obradnej mágii.

Mágia je iba jedna, je však rozdiel, či ju používame s dobrým alebo zlým úmyslom. Ak máme napríklad nezdravý strach o toho druhého, predsudky, sme nešťastní, utrápení a cítime krivdu, môžeme pri vykonávaní magického rituálu uškodiť nielen sebe, ale aj druhým, aj keď vedome neprajeme nikomu nič zlé.

Ak nás trápi nešťastná láska a z celého srdca si želáme oživiť vzťah, ktorý sa rozpadol, a to aj napriek tomu, že o to druhá strana nemá záujem, privolávame sebe aj dotyčnému problémy s láskou, ktoré môžu prejsť až do nevedomého prekliatia.

Čierna mágia je obrad s presne cieleným želaním, aby ten druhý trpel a nám sa dostalo zadosťučinenia, aby pocítil, ako sme sa pri ňom hrozne cítili, alebo aby sa poučil zo svojej chyby, prípadne aby sa mu nedarilo, nemohol niekam ísť, alebo niečo urobiť. Takéto slová, myšlienky a pocity k danej osobe hraničia so zlorečením, vedomím prekliatím, urieknutím a uvalením kliatby.

Čím viac vášne, citu a bolesti je v takýchto slovách a čím intenzívnejšie sa na danú osobu zameriame, tým sú prejavy čiernej mágie silnejšie. Ak k tomu pridáme obradné pomôcky, amulety, uzlíky a sviečky, môže mať takýto obrad vážne následky.

Čiernu mágiu môžu sprevádzať náhle zdravotné komplikácie bez zjavného vonkajšieho dôvodu ako zvracanie, odpadnutie, nervozita, stiahnutý žalúdok, migrény, oslabnutie, neschopnosť nadýchnuť sa. Takému človeku sa v jeho živote nedarí, má pocit, akoby mu niekto hádzal polená pod nohy, stále stál na jednom mieste a ocitol sa v začarovanom kruhu. Existujú možnosti ľudovej, prírodnej aj obradnej bielej mágie, ktorá dokáže zastaviť a odstrániť vplyvy čiernej mágie a jej dopady na daného človeka, miesto alebo situáciu.

Každá myšlienka, pocit, slovo a čin sa k nám vrátia v trojnásobnej sile. Biela mágia, pri zachovaní všetkej etikety s otvoreným srdcom a mysľou, môže byť výrazne nápomocná. Základom bielej mágie je v prvom rade harmónia duše, pokoj mysle, slová vďačnosti a modlitby, ale aj konanie v súlade so základnou morálkou a etikou, s vyššími princípmi sveta a zákonitosťami prírody a vesmíru.

Biela mágia sa zameriava na privolanie lásky, zdravia a hojnosti, ak je v súlade so slobodnou vôľou a pre naše najvyššie dobro. Spája sa s komunikáciou s anjelmi, pozitívnym myslením, radosťou a čistým úmyslom. Používame ju výhradne pre seba, pričom v pozitívnom myslení a cítení sa udržiavame pomocou meditácie.

Obrad mágie bielym spôsobom môžeme doplniť o pomôcky ako kryštály, sviečky, vonné tyčinky, mandaly, kúpele a odvary byliniek. Podľa výpočtov numerológie vieme daný obrad posilniť v konkrétny deň a hodinu.

Obrad bielej mágie môže byť krokom k nájdeniu vnútornej rovnováhy a pravidelnej meditácii, koncentrácii a upokojenia mysle.

OBRAD PRITIAHNUTIA HOJNOSTI VO VŠETKÝCH SMEROCH

Vyberte si intuitívne deň a večernú hodinu pre vykonanie obradu.

  1. Pripravte si v daný deň kúpeľ z byliniek a soli, ktoré slúžia pre detoxikáciu.
  2. Oblečte sa do bieleho čistého oblečenia, zapáľte si vonnú tyčinku a červenú sviečku.
  3. Zavolajte si k sebe ochranu anjelov.
  4. Trikrát nahlas vyslovte: Sily hojnosti, dobrého osudu a úspechu, privolávam si hojnosť v láske, zdraví a hmotnom dostatku, tak je to v súlade s mojou slobodnou vôľou a ak je to pre moje najvyššie dobro.
  5. Ukončite obrad dohorením sviečky do 7 dní od vykonania obradu.
  6. Ako poďakovanie a potvrdenie svojho zámeru do 7 dní od vykonania obradu urobte pre niekoho dobrý skutok.

Alexandra Bikárová, spolumajiteľka Sanny Beauty Esthetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako 10 rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí.

Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal.

Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti využila pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, ale aj v rádiu a televízii, kde diskutovala na témy osudu, veštenia za pomoci anjelov a príčin vnútorných chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčasnosti sa popri vedení centra krásy Sanny venuje individuálnym anjelským sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

1 komentár u „Ako môže Čierna mágia pomôcť aj ublížiť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ahoj, daj nám LIKE!

Čiernamágia.sk