Ako zrušiť prekliatie, pobosorenie, učarovanie, zarieknutie

Ako zrušiť prekliatie, pobosorenie, učarovanie, zarieknutie

Ak máte pocit, že ste sa stali obeťou nejakého prekliatia alebo kúzla, alebo aj vtedy, ak sa vás už dlhší čas drží neprirodzená smola, potom tu je rituál pre vás. Je prevzatý z Dorothy Morrisonovej: Utterly Wicked. Jeho výhodou je, že ho možno robiť absolútne hocikedy, nezávisle od fáz mesiaca či dňa v týždni. Navyše je “blbovzdorný”, čiže ho môže robiť aj osoba, ktorá v živote nebosorovala. Má však isté obmedzenia:

 • hoci obvykle veľkosť sviečky nie je dôležitá, v tomto kúzle je lepšie používať malé sviečky, aby sme nemuseli celý deň chodiť kontrolovať, či sa nám od sviečky práve nechytil byt 😦
 • toto kúzlo sa nerobí pre nikoho iného; je to preto, že narába s emóciou, a my sa nevieme dostatočne vcítiť do položenia toho druhého. Dokonca odporúčam rituál si vopred pripraviť, počkať na okamih, keď nás naša smola nekonečne dožerie, a spraviť ho vtedy
 • ak chcete jedným rituálom vynulovať viacero kliatieb – nerobte to… Radšej si urobte rituál na každú z nich osve. Dôvodom je zasa, že narábame so špecifickými emóciami, ktoré neutralizujeme.

Tak, a teraz ideme na vec. Pripravíme si pomôcky:

 • 1 čiernu sviečku
 • 1 hnedú sviečku (dá sa nahradiť aj žltou, fialovou alebo sivou)
 • 1 bielu sviečku
 • obyčajnú stolovú soľ
 • hliníkovú fóliu na pečenie (alobal, alufólia)
 • pero a papier
 • poriadnu zásobu vlastnej negatívnej energie/zlosti

Alobal rozprestrieme na plochý povrch (obrázok). Na jeho ľavej strane umiestnime sviečky – najviac vľavo čiernu, potom hnedú a potom bielu. Vezmeme soľ a pomocou nej nakreslíme od bielej sviečky doprava soľou čiaru a ukončíme ju šípkou. Potom soľou nakreslíme okolo šípky uzatvorený kruh.

 • Vezmeme pero a papier a veľkými tlačenými písmenami naň napíšeme svoje prianie. Pretože ideme prelomiť prekliatie, stačí napísať ŠŤASTIE V TOM, ČO ROBÍM. Papier zložíme na tretinky, znova zložíme na tretinky a vložíme ho do kruhu presne na špičku nakreslenej šípky.
 • Uzemníme a skoncentrujeme sa.
 • Zapálime čiernu sviečku a v duchu si vyvoláme všetku tú zlú energiu, ktorá nás ničí – jej dopady na nás, škodu, čo napáchala a ako zle sme sa pritom cítili. Potom to ešte zosilníme a naštveme sa. Naštveme sa tak nehorázne, že sa to ani povedať nedá. Môžeme kliať, škípať zubami, plakať i kričať – všetko je prípustné. A keď sa nám to podarí, prenesieme celú túto negativitu do čiernej sviečky.
 • Zapálome hnedú sviečku. Zhlboka sa nadýchneme a vydýchneme všetok ten hnev z každej čiastočky nášho tela. Opakujeme, až kým nezačneme cítiť odstup od veci a ľahostajnosť. Vnímame, ako sa celá tá zlá energia premenila na niečo neutrálne, a pocit premeny prenesieme na hnedú sviečku.
 • Zapálime bielu sviečku. Jej zapálením uzatvárame pocit premeny zlej energie na čistú, dobrú, bielu. Táto energia nám má pomôcť zhmotniť naše želanie. Toto očakávanie prenesieme na sviečku.
 • Očami sledujeme čiaru nakreslenú soľou až ku kruhu a k papieru, ktorý v ňom leží. Vizualizujeme, ako sa nám naše želanie naplnilo a precítime to, akoby ten stav už nastal. Vizualizujeme tak dlho, pokiaľ nám to ide.
 • Sviečky necháme v kľude dohorieť. Niekedy sa stane, že jedna z nich zhasne bez vyhorenia. V takomto prípade ju znova nezapaľujme – nič to nemení na sile rituálu. Takisto je jedno, v akom poradí sviečky vyhoria.
 • Keď sviečky dohoria, zapálime papier a necháme ho v kruhu soli zhorieť. (Tu si treba dať pozor, aby zhorel celý, aby nezostalo nič než popol. Ak by zhasol pred dohorením, znova ho zapáľme.)
 • Zvyšky kúzla pozbierame a zakopeme niekde vonku, prípadne v kvetináči s nejakou rastlinou. Alobal odhodíme do koša. Zakopanie zvyškov kúzla je možno najdôležitejší krok, pretože to slúži na uzemnenie kúzla. Len čo to urobíme, začnú sa veci meniť k lepšiemu.

2 komentáre: “Ako zrušiť prekliatie, pobosorenie, učarovanie, zarieknutie

 • Na mňa sa prilepili bosorky. Chcú ma donútiť aby som im slúžila. Sú to ľudia ktorý používajú čiernu mágiu a teraz sú už takom štádiu že im cvaklo. Nikto ich nevie odpojiť takže o akom rituále rozprávate. 4 8 rokov ma sledujú a čakajú kedy ma duša ovláda. Sú to blázni rodina berie invalid čím sú cvaknuti tím viac peňazí.

 • Nie som si na sto percent istý, viem len to čo som dávnejšie počul a keď si pridám k tomu čo prežívam, vychádza mi s toho to, že máme rodovú kliatbu. S rozprávania viem, že mamina stará mama vraj bola bosorka. Bola to veľmi zlá žena a ubližovala druhým. A vraj prekliala svoju vlastnú rodinu. Mala dve dcéry. Každej zomreli prvorodený chlapci. Ich dcéram, keď sa vydali, rovnako zomreli všetci prvorodený chlapci. Nezomreli všetci v detskom veku. Niektorý už boli dospelí, ale všetci zomreli tragickou smrťou. Len jedna sa tomu vyhla, lebo nemala chlapcov. Len samé dievčatá. Pokračovanie všetkého je, že ostatný potomkovia v drvivej väčšine majú problémy. Alebo sa im rozpadne manželstvo, alebo zostanú starý mládenci, či staré dievky. V ničom sa im nedarí. Majú vážne finančné starosti, problémy s prácou, choroby. Ďalšie problémy a starosti s ostatnými členmi rodiny, hlavne mládežou, ak aj niekto skúšal šťastie v tipovaní, nikdy. Nikdy sa nikto nedočkal žiadnej výhry. Napr, tipol 7 čísiel. Mal jedno a šesť bolo o číslo vedľa. Alebo mal všetky o jedno vedľa. a to sa nestalo raz, dva krát. To sa stáva pomerne často.Podľa toho, ako často pokúšal tipovať. Proste, potomkovia tejto ženy môžu robiť absolútne čokoľvek, ani za ten svet sa nikomu v ničom nedarí. Je možné, toto prekliatie nejak zrušiť? Vedel by niekto pomôcť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ahoj, daj nám LIKE!

Čiernamágia.sk